Rektoriaus skatinamosios stipendijos už puikius mokslo rezultatus skirtos 51 KTU studentui

Svarbiausios | 2015-02-23

Vasario 12 d. vykusio Centralizuotos stipendijų skyrimo komisijos posėdžio metu buvo nutarta skirti Rektoriaus skatinamąsias stipendijas už išskirtinius studijų ir mokslo rezultatus, vadovaujantis studentų skaičiumi mokslo srityje ir pakopoje. Rektoriaus stipendijos buvo skirtos KTU IF studentams: Valančiui Giedriui (IV kursas bakalauras), Baranauskui Rimantui (II kursas magistras), Gerbeniui Lukui (II kurso bakalauras), Ryseliui Karoliui (IV kurso bakalauras). Sveikiname!

Daugiausiai, net 20 stipendijų, buvo skirta Technologijos mokslo srities pirmosios studijų pakopos (bakalauro) studentams. Antrosios studijų pakopos (magistrantūros) studentai, gilinantys žinias socialiniuose ir technologijos moksluose gavo po 5 stipendijas.

Biomedicinos ir fizinių mokslų srities antrosios studijų pakopos studentams buvo skirta 1, o pirmosios studijų pakopos studentams 6,  stipendijos. Humanitarinių mokslų ir menų srities pirmosios studijų pakopos studentams buvo suteiktos 2, o magistrantūros studijų programos studentams  1, stipendija. Socialinių mokslų srities bakalauro studijų programos studentams buvo skirtos 11 stipendijų.

Kaip ir kasmet, suderinus su Studentų atstovybe, nuspręsta 2014 – 2015 m. pavasario semestre Technologijos mokslų srities studentams skirti 10 papildomų skatinamųjų stipendijų.

Visi studentai apie laimėjimą bus informuoti asmeniškai, o vasario 23 d. 16.30 val. pakviesti į padėkų įteikimo šventę KTU III rūmuose (Laisvės al. 13), 6 aukšto salėje. Po šventės studentai neformalioje aplinkoje galės pasidalinti savo patirtimi bei pabendrauti su rektoriumi ir fakulteto dekanais jiems rūpimais klausimais.

Rektoriaus skatinamosios stipendijos 2014-2015 mokslo metų pavasario semestrui įteiktos TECHNOLOGIJOS MOKSLŲ srities pirmosios studijų pakopos studentams:

Dauskurdui Gintui – Elektros ir elektronikos fakulteto IV kurso bakalaurantui;

Žukauskui Mantui – Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultetas IV kurso bakalaurantui;

Černiauskui Vytautui – Elektros ir elektronikos fakulteto IV kurso bakalaurantui;

Dičmonui Viliui –  Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto II kurso bakalaurantui;

Paliakaitei Birutei – Elektros ir elektronikos fakulteto III kurso bakalaurantei;

Gricius Mindaugas – Statybos ir architektūros fakulteto IV kurso bakalaurantui;

Zalatoriui Rokui – Elektros ir elektronikos fakulteto IV kurso bakalaurantui;

Rinkevičiui Gediminui – Statybos ir architektūros fakulteto IV kurso bakalaurantui;

 

Balsytei Julijai –  Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto III kurso bakalaurantei;

Kaminickui Mantui – Elektros ir elektronikos fakulteto II kurso bakalaurantui;

Martinavičiui Deividui – Statybos ir architektūros fakultetui IV bakalaurantui;

Alijošiui Šarūnui – Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto IV bakalaurantui;

Boguševičiūtei Mildai – Cheminės technologijos fakulteto II kurso bakalaurantei;

Girniui Simonui – Elektros ir elektronikos fakulteto III kurso bakalaurantui;

Morkūnui Pauliui – Elektros ir elektronikos fakulteto IV kurso bakalaurantui;

Lengvenytei Saulei – Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto IV kurso bakalaurantei;

Valančiui Giedriui – Informatikos fakulteto IV kurso bakalaurantui;

Lekstutytei Birutei – Cheminės technologijos fakulteto III kurso bakalaurantei;

Matulaičiui Vytautui  – Elektros ir elektronikos fakulteto III kurso bakalaurantui;

Šimaitytei Monikai – Elektros ir elektronikos fakulteto III kurso bakalaurantei.

Antrosios pakopos studentams:

Baranauskui Rimantui – Informatikos fakulteto II kurso magistrantui;

Dambrauskui Tadui – Cheminės technologijos fakulteto II kurso magistrantui;

Barauskui Dovydui – Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto II kurso magistrantui;

Jurkevičiūtei Aušrinei – Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto II kurso magistrantei;

Laurinavičiūtei Rūtai – Cheminės technologijos fakulteto II kurso magistrantei.

 

FIZINIŲ MOKSLŲ srities pirmosios pakopos studentams:

Stulpinaitei Beatričei – Cheminės technologijos fakulteto III kurso bakalaurantei;

Gerbeniui Lukui – Informatikos fakulteto II kurso bakalaurantui;

Ryseliui Karoliui – Informatikos fakultetas IV kurso bakalaurantui;

Bistrickui Mindaugui – Cheminės technologijos fakulteto II kurso bakalaurantui;

Šimatoniui Linui – Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto II kurso bakalaurantui;

Stankevičiui Lukui – Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto II kurso bakalaurantui.

Antrosios pakopos studentams:

Dargytei Monikai – Cheminės technologijos fakulteto II kurso magistrantei.

 

SOCIALINIŲ MOKSLŲ srities pirmosios pakopos studentams:

 

Tūskaitei Ievai – Ekonomikos ir verslo fakulteto III kurso bakalaurantei;

Puskunigiui Pauliui – Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto II kurso bakalaurantui;

Krasauskaitei Augustei – Ekonomikos ir verslo fakulteto IV kurso bakalaurantei;

Eitkevičiūtei Eglei – Ekonomikos ir verslo fakulteto III kurso bakalaurantei;

Petraškaitei Vilijai – Ekonomikos ir verslo fakulteto IV bakalaurantei;

Marcinkevičiui Gediminui – Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto III kurso bakalaurantui;

Vaitkevičiūtei Monikai – Ekonomikos ir verslo fakulteto IV kurso bakalaurantei;

Katkutei Julijai – Ekonomikos ir verslo fakulteto IV kurso bakalaurantei;

Mingailai Evaldui – Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto III kurso bakalaurantui;

Balčiūnaitei Vilijai – Ekonomikos ir verslo fakulteto IV kurso bakalaurantei;

Albrektui Edvinui – Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto II kurso bakalaurantui.

Antrosios pakopos studentams:

Kovarskei Editai – Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto II kurso magistrantei;

Barkauskaitei Aidai – Ekonomikos ir verslo fakulteto I kurso magistrantei;

Benetytei Ramintai – Ekonomikos ir verslo fakulteto I kurso magistrantei;

Rudžioniui Aurimui – Ekonomikos ir verslo fakulteto II kurso magistrantui;

Škėrienei Sandritai – Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto I kurso magistrantei.

 

HUMANITARINIŲ MOKSLŲ IR MENŲ srities pirmosios pakopos studentams:

 

Bartkutei Monikai – Statybos ir architektūros fakulteto III kurso bakalaurantei;

Žarnauskaitei Mildai – Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto IV kurso bakalaurantei.

Antrosios pakopos studentams:

Šimkutei Neringai – Statybos ir architektūros fakulteto I kurso magistrantei.

 

Suderinus su KTU Studentų atstovybe, nuspręsta 2014 – 2015 m. pavasario semestre 10 papildomų skatinamųjų stipendijų skirti šiems Technologijos mokslų srities studentams:

 

Vyčui Artūrui – Elektros ir elektronikos fakulteto III kurso bakalaurantui;

 

Miklušiui Donatui – Elektros ir elektronikos fakulteto III kurso bakalaurantui;

Spundzevičiui Tadui – Elektros ir elektronikos fakulteto IV kurso bakalaurantui;

Krutkevičiui Linui – Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto II kurso bakalaurantui;

Butkui Mantui – Elektros ir elektronikos fakulteto III kurso bakalaurantui;

Balčiūtei Justinai – Cheminės technologijos fakulteto IV kurso bakalaurantei.

Stankevičiui Dainiui – Elektros ir elektronikos fakulteto I kurso magistrantui;

Ulčinui Orestui – Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto I kurso magistrantui;

Buliauskaitei Raimondai – Cheminės technologijos fakulteto I kurso magistrantei;

Peleniui Donatui – Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto II kurso magistrantui.

We are using cookies to provide statistics that help us give you the best experience of our site. You can find out more or switch them off if you prefer. However, by continuing to use the site without changing settings, you are agreeing to our use of cookies.
Sutinku