Informacijos sistemų katedra

Katedra buvo įkurta 1993 m. rugsėjo 1 d. Vadybos informatikos katedros Informacijos sistemų projektavimo mokslo grupės pagrindu. Nuo 2012 m. vasario iki 2019 m. gegužės katedros vedėja dirbo doc. dr. R. Butkienė, vėliau jos pareigas perėmė doc. dr. Lina Čeponienė. Jau daugiau nei 20 metų katedra sėkmingai vykdo mokslinę, projektinę bei pedagoginę veiklas.

Bakalauro studijų programos

Informacinės sistemos. Šių studijų tikslas yra paruoši kompetentingus informacinių sistemų  (IS) specialistus, kurie per 4 metus įgauna naudingų žinių bagažą: išmoksta analizuoti, programuoti, diegti, kurti informacines sistemas, bei išsiugdo sisteminį ir analitinį mąstymą. Išsamiau:

Magistro studijų programos

Informacinių sistemų inžinerija. Informacinės sistemos (IS) tampa vis svarbesnės ir sudėtingesnės. Efektyvus mokslinių ir inžinerinių sprendimų taikymas kokybišką ir efektyvią informacinę sistemą leidžia sukurti laiku ir už priimtiną kainą. Studijuodami įgysite šiuolaikinėms IS aktualų sisteminį, modeliais grindžiamą požiūrį, išmoksite taikyti pažangius metodus, įrankius, technologijas bei standartus. Išsamiau:

Tyrimų kryptis:

Semantika ir žiniomis grindžiama informacinių sistemų inžinerija

  • Semantinių technologijų plėtra ir taikymas
  • Veiklos procesų valdymo metodų plėtra
  • Reikalavimų inžinerijos metodų plėtra
  • Informacinių sistemų projektavimo metodų plėtra
  • Duomenų analizės metodų taikymas

Kontaktai

Julija Melkova
Administratorė

Studentų g. 50-309a, Kaunas
tel. +370 (37) 453 445
e. p. julija.melkova@ktu.lt

 

Katedros darbuotojai

Doc. dr. Lina Čeponienė

Katedros vedėja

Studentų g. 50- 309, Kaunas
tel. +370 (37) 300 382
e. p. lina.ceponiene@ktu.lt

Profesoriai

Vardas / Pavardė Pareigos Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Rimantas Butleris Profesorius Studentų g. 50-313a +370 (37) 453 445 rimantas.butleris@ktu.lt

Docentai

Vardas / Pavardė Pareigos Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Rita Butkienė Docentė Studentų g. 50-412 rita.butkiene@ktu.lt
Lina Čeponienė Docentė Studentų g. 50-309 lina.ceponiene@ktu.lt
Tomas Skersys Docentas Studentų g. 50-313a tomas.skersys@ktu.lt 
Kęstutis Kapočius Docentas Studentų g. 50-308c +370 (37) 300 397 kestutis.kapocius@ktu.lt 
Evaldas Vaičiukynas Docentas Studentų g. 50-314 evaldas.vaiciukynas@ktu.lt
Vytautas Rudžionis Docentas Studentų g. 50-309a vytautas.rudzionis@ktu.lt

Lektoriai

Vardas / Pavardė Pareigos Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Lina Bisikirskienė Lektorė Studentų g. 50-308c lina.bisikirskiene@ktu.lt
Linas Ablonskis Lektorius Studentų g. 50-315a +370 (37) 300 384 linas.ablonskis@ktu.lt
Aurelijus Morkevičius Lektorius Studentų g. 50-309a aurelijus.morkevicius@ktu.lt
Tomas Danikauskas Lektorius Studentų g. 50-308c +370 (37) 300 397 tomas.danikauskas@ktu.lt
Algirdas Šukys Lektorius Studentų g. 50-308a algirdas.sukys@ktu.lt
Edvinas Šinkevičius Lektorius Studentų g. 50-308a edvinas.sinkevicius@ktu.lt
Jaroslav Karpovič Lektorius Studentų g. 50-309a jaroslav.karpovic@ktu.lt
Gintarė Kriščiūnienė Lektorė Studentų g. 50-308b gintare.krisciuniene@ktu.lt
Eglė Mickevičiūtė Lektorė Studentų g. 50-309a egle.mickeviciute@ktu.lt
Voldemaras Žitkus Lektorius Studentų g. 50-309a voldemaras.zitkus@ktu.lt
Irena Patašienė Kviestinė lektorė Studentų g. 50-315a irena.patasiene@ktu.lt
Mantas Jurgelaitis Lektorius Studentų g. 50-308a mantas.jurgelaitis@ktu.lt
Vaidotas Drungilas Lektorius Studentų g. 50-311 vaidotas.drungilas@ktu.lt

Administracija

Vardas / Pavardė Pareigos Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Igoris Semionovas Asistentas Studentų g. 50-309a igoris.semionovas@ktu.lt
Kristina Magylaitė Akademinė padėjėja Studentų g. 50-308b kristina.magylaite@ktu.lt
Lukas Ružauskas Akademinis padėjėjas Studentų g. 50-309a lukas.ruzauskas@ktu.lt
We are using cookies to provide statistics that help us give you the best experience of our site. You can find out more or switch them off if you prefer. However, by continuing to use the site without changing settings, you are agreeing to our use of cookies.
Sutinku