Informacijos sistemų katedra

Katedra buvo įkurta 1993 m. rugsėjo 1 d. Vadybos informatikos katedros Informacijos sistemų projektavimo mokslo grupės pagrindu. Nuo 2012 m. vasario iki 2019 m. gegužės katedros vedėja dirbo doc. dr. R. Butkienė, vėliau jos pareigas perėmė doc. dr. Lina Čeponienė. Jau daugiau nei 20 metų katedra sėkmingai vykdo mokslinę, projektinę bei pedagoginę veiklas.

Bakalauro studijų programos

Informacinės sistemos. Šių studijų tikslas yra paruoši kompetentingus informacinių sistemų  (IS) specialistus, kurie per 4 metus įgauna naudingų žinių bagažą: išmoksta analizuoti, programuoti, diegti, kurti informacines sistemas, bei išsiugdo sisteminį ir analitinį mąstymą. Išsamiau:

Magistro studijų programos

Veiklos skaitmeninimas ir sistemų architektūros. Informacinės sistemos (IS) tampa vis svarbesnės ir sudėtingesnės. Efektyvus mokslinių ir inžinerinių sprendimų taikymas kokybišką ir efektyvią informacinę sistemą leidžia sukurti laiku ir už priimtiną kainą. Studijuodami įgysite šiuolaikinėms IS aktualų sisteminį, modeliais grindžiamą požiūrį, išmoksite taikyti pažangius metodus, įrankius, technologijas bei standartus. Išsamiau:

Tyrimų kryptis:

Semantika ir žiniomis grindžiama informacinių sistemų inžinerija

  • Semantinių technologijų plėtra ir taikymas
  • Veiklos procesų valdymo metodų plėtra
  • Reikalavimų inžinerijos metodų plėtra
  • Informacinių sistemų projektavimo metodų plėtra
  • Duomenų analizės metodų taikymas

Kontaktai

Julija Melkova
Administratorė

Studentų g. 50, Kaunas
e. p. julija.melkova@ktu.lt

 

Katedros darbuotojai

Doc. dr. Lina Čeponienė

Katedros vedėja

Studentų g. 50, Kaunas
el. p. lina.ceponiene@ktu.lt

Profesoriai

 

Vardas / Pavardė Pareigos Adresas El. p. adresas
Rimantas Butleris Profesorius Studentų g. 50 rimantas.butleris@ktu.lt
Tomas Skersys Profesorius Studentų g. 50 tomas.skersys@ktu.lt 
Evaldas Vaičiukynas Profesorius Studentų g. 50 evaldas.vaiciukynas@ktu.lt
Rita Butkienė Profesorė Studentų g. 50 rita.butkiene@ktu.lt
Aurelijus Morkevičius Profesorius praktikas Studentų g. 50 aurelijus.morkevicius@ktu.lt
Jaroslav Karpovič Profesorius praktikas Studentų g. 50 jaroslav.karpovic@ktu.lt

Docentai

 

Vardas / Pavardė Pareigos Adresas El. p. adresas
Lina Čeponienė Docentė Studentų g. 50 lina.ceponiene@ktu.lt
Kęstutis Kapočius Docentas Studentų g. 50 kestutis.kapocius@ktu.lt 
Vytautas Rudžionis Docentas Studentų g. 50 vytautas.rudzionis@ktu.lt
Mantas Jurgelaitis Docentas Studentų g. 50 mantas.jurgelaitis@ktu.lt
Linas Ablonskis Docentas Studentų g. 50 linas.ablonskis@ktu.lt
Audrius Lopata Docentas Studentų g. 50 audrius.lopata@ktu.lt
Irena Patašienė Kviestinė docentė Studentų g. 50 irena.patasiene@ktu.lt

Lektoriai

 

Vardas / Pavardė Pareigos Adresas El. p. adresas
Tomas Danikauskas Lektorius Studentų g. 50 tomas.danikauskas@ktu.lt
Gintarė Kriščiūnienė Lektorė Studentų g. 50 gintare.krisciuniene@ktu.lt
Voldemaras Žitkus Lektorius Studentų g. 50 voldemaras.zitkus@ktu.lt
Pranas Jaruševičius Lektorius Studentų g. 50 pranas.jarusevicius@ktu.lt

Darbuotojai

 

Vardas / Pavardė Pareigos Adresas El. p. adresas
Lina Bisikirskienė Asistentė Studentų g. 50 lina.bisikirskiene@ktu.lt
Algirdas Šukys Asistentas Studentų g. 50 algirdas.sukys@ktu.lt
Eglė Mickevičiūtė Asistentė Studentų g. 50 egle.mickeviciute@ktu.lt
Vaidotas Drungilas Jaunesnysis asistentas Studentų g. 50 vaidotas.drungilas@ktu.lt
Kristina Magylaitė Jaunesnioji asistentė Studentų g. 50 kristina.magylaite@ktu.lt
Mantas Bataitis Akademinis padėjėjas Studentų g. 50 mantas.bataitis@ktu.lt
Julija Melkova Akademinė padėjėja Studentų g. 50 julija.melkova@ktu.lt
Lukas Arlauskas Akademinis padėjėjas Studentų g. 50 lukas.arlauskas@ktu.lt
 

Doktorantai