KTU Informatikos fakultete šurmuliavo „Bebras“

Svarbiausios | 2018-02-05

Vasario 3 d., šeštadienį, Kauno technologijos universitete (KTU) Informatikos fakultete ketvirtą kartą vyko Tarptautinio informatikos ir informacinių technologijų konkurso „Bebras“ 2-asis etapas, į fakultetą sukvietęs 80 moksleivių iš Kauno miesto ir regiono. Trečius metus organizuojamas 2-asis konkurso etapas Lietuvos aukštosiose mokyklose tapo tradicija, kurią puoselėja ir KTU.

2004 m. Lietuvoje startavęs „Bebras“ dabar vyksta daugiau nei 60 šalių ir savo koncepcija skatina bendradarbiavimą – kuriant uždavinius formuojamos informatikos, inžinerijos ugdymo gairės, mokymo turinys, kuriamos naujos platformos ir sistemos (pavyzdžiui, interaktyviems uždaviniams realizuoti, varžybų pritaikymui mobiliesiems įrenginiams, valdymui balsu ir pan.). 1-ame konkurso etape, vykusiame lapkričio 6-17 d., Lietuvoje dalyvavo daugiau nei 40 tūkst., o pasaulyje – daugiau nei 2,1 mln. moksleivių.

Informatikos fakultete organizuoto renginio metu moksleiviai sprendė logines užduotis ir dalyvavo IF mokslininkų organizuotuose mišrios realybės eksperimentuose. Moksleiviai ir juos atlydėję mokytojai bei tėveliai galėjo išmėginti žvilgsnio sekimo ir virtualios realybės įrenginius bei jų pritaikymu paremtus IF sukurtus produktus.

Geriausiems visos Lietuvos mastu buvo skirti I-III laipsnio diplomai, o pagyrimo raštus gavo, geriausiai uždavinius sprendę į KTU Informatikos fakultetą atvykę moksleiviai:

Kolegos (12 klasė):

  1. Domas Taparauskas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija (100 tšk.)
  2.  Laurynas Stravinskas, Kauno jėzuitų gimnazija (98 tšk.)
  3. Rokas Tamulevičius, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (90 tšk.)

Kolegos (11 klasė):

  1. Arnas Marozas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija (117 tšk.)
  2. Paulius Bulatovas, Jonavos Senamiesčio gimnazija (103 tšk.)
  3. Povilas Čėsna, Kauno „Saulės“ gimnazija (92 tšk.)

Jauniai (10 klasė):

  1. Matas Katinas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija (117 tšk.)
  2. Pijus Stravinskas, Kauno jėzuitų gimnazija (116 tšk.)
  3. Joris Benjaminas Rimkevičius, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras (104 tšk.)
  4. Gintaras Stankevičius, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija (104 tšk.)
  5. Ignas Lapienis, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija (103 tšk.)

Jauniai (9 klasė):

  1. Matas Tamošiūnas, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija (94 tšk.)
  2. Gerda Kaunietytė, Kauno „Saulės“ gimnazija (85 tšk.)
  3. Rytis Ziberkas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus (83 tšk.)
  4. Nedas Rauluševičius, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija (80 tšk.)
  5. Luknė Dielininkaitytė, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija (79 tšk.)

Daugiau informacijos apie konkursą: http://bebras.lt

Kviečiame moksleivius ir jų mokytojus registruotis į KTU Informatikos fakuleto organizuojamus Dr. J. P. Kazicko jaunųjų kompiuterininkų konkursus čia.

We are using cookies to provide statistics that help us give you the best experience of our site. You can find out more or switch them off if you prefer. However, by continuing to use the site without changing settings, you are agreeing to our use of cookies.
Sutinku