Dzūkijos krašto ir Kauno regiono konkursų nugalėtojai

Svarbiausios | 2015-02-25

Vasario 20 d. Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje ir Kauno technologijos universiteto (KTU) Inžinerijos licėjuje vyko regioniniai dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursai.

Dzūkijos krašto IT taikymo ir programavimo konkursuose savo jėgas išmėgino 50, Kauno regione – 38 moksleiviai.

 

 

 Dzūkijos krašto IT taikymo ir programavimo konkursų laureatai

 Programavimo konkursas

Eil. Nr.

Vardas Pavardė

Klasė

Mokykla

Vieta

1

Marcišauskas Artūras

12

Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija

I

2

Skliutas Saulius

12

Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazija

II

3

Ališkevičius Justas

11

Žiežmarių gimnazija

II

4

Navickas Adomas

4

Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazija

III

5

Ruškys Dominykas

12

Druskininkų „Ryto” gimnazija

III

6

Urbomavičius Audrius

11

Žiežmarių gimnazija

III

 

IT taikymo konkursas (vyresnieji)

Eil. Nr.

Vardas

Pavardė

Klasė

Mokykla

Vieta

1

Aurelija Baliukynaitė

4

Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazija

I

2

Rytautas Kvašinskas

3

Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazija

II

 

IT taikymo konkursas (jaunesnieji) 

Eil. Nr.

Vardas

Pavardė

Klasė

Mokykla

Vieta

1

Dainora Šventkauskaitė

7

Alytaus Šaltinių pagindinė mokykla

I

2

Greta Gataveckaitė

8

Alytaus „Volungės” pagrindinė mokykla

II

 

 

Kauno regiono IT taikymo ir programavimo konkursų laureatai

 

Programavimo konkursas

Eil. Nr.

Vardas Pavardė

Klasė

Mokykla

Vieta

1

Neringa Levinskaitė

9

KTU gimnazija

I

2

Tautvydas Valašinas

12

KTU gimnazija

II

3

Rugilė Pevcevičiūtė

12

KTU gimnazija

II

4

Martynas Stankevičius

10

KTU gimnazija

III

5

Justas Janickas

9

KTU gimnazija

III

6

Meilė Petrauskaitė

12

KTU gimnazija

III

 

IT taikymo konkursas (vyresnieji) 

Eil. Nr.

Vardas Pavardė

Klasė

Mokykla

Vieta

1

Viktorija Domarkaitė

12

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla

I

2

Matas Bartaška

11

Kauno Antano Smetonos gimnazija

II

 

IT taikymo konkursas (jaunesnieji) 

 

Eil. Nr.

Vardas Pavardė

Klasė

Mokykla

Vieta

1

Mantas Morkūnas

5

KTU Inžinerijos licėjus

I

2

Augustas Palionis

6

KTU Inžinerijos licėjus

II

 

Sveikiname laimėtojus!

 

Žemaitijos ir Aukštaitijos regioniniai konkursai vyks vasario 27 d. 

Kviečiame jaunuosius informatikos registruotis į kovo 7 d. įvyksiantį baigiamąjį Forumą, kur susirungs regioninių konkursų laimėtojai bei moksleiviai iš Vilniaus.

 

Forumo konkursai:

  • programavimo,
  •  informacinių technologijų taikymo,
  • multimedijos ir sukurtų programų konkursuose.

 

Dviems moksleiviams, kurie geriausiai pasirodys Forumo programavimo konkursuose, bus suteikiama teisė dalyvauti Lietuvos mokinių informatikos olimpiados Respublikinio etapo baigiamajame konkurse be papildomos atrankos.

Visų konkursų laureatai bus apdovanoti Dr. J. P. Kazicko fondo prizais.

 

Registracija į Dr. J. P. Kazicko forumą.

We are using cookies to provide statistics that help us give you the best experience of our site. You can find out more or switch them off if you prefer. However, by continuing to use the site without changing settings, you are agreeing to our use of cookies.
Sutinku